Hokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentov

Hokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentov

Šport     Iveta Tóthová    
 
V nedeľu 27. augusta sa na ihrisku TJ Rozkvet v Strednom Čepeni konal hokejbalový turnaj, ktorý priniesol napätie, nečakané momenty ale aj zábavu.
 
Hokejbal je populárna športová disciplína, ktorá kombinuje prvky hokeja a florbalu. Hrá sa s loptičkou a hokejovými palicami na pevnom povrchu. Turnaj prilákal niekoľko tímov, ktoré súťažili o titul majstra. Súťaž bola napínavá od začiatku až do konca. „Tímy preukázali svoju schopnosť kolektívne pracovať, videli sme rýchle reakcie a presné strely na bránku. Vzhľadom na to, že hokejbal je rýchly a dynamický šport, každý zo zápasov bol skvelý a vzrušujúci,“ uviedol organizátor Patrik Vondena. Napriek súťaživému duchu bolo cítiť priateľskú atmosféru. Hráči hrali 2x12 minút systémom každý s každým. Hoci extrémne horúce počasie pridalo na náročnosti, hráči dali do zápasu naozaj všetko.
 
Výsledky turnaja boli napokon nasledovné:
 
1. miesto: družstvo WARRIORS Nitra
2. miesto: družstvo DRINK TEAM Nitra
3. miesto: družstvo ZÁHUMENICE Sereď a okolie
 
Víťazné tímy sa mohli tešiť z pohárov a medailí. Ocenený bol aj najlepší strelec Kristián Bernat a najlepší brankár Nikolas Fraňo.
Hokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentovHokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentov