Súťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom tenise

Súťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom tenise

Šport     Špec.základná škola    
 
Dnes 17.mája 2024 zorganizovala Špeciálna základná škola Sereď v spolupráci so STK Mladosť v telocvični ZŠ J.A. Komenského v Seredi súťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom tenise. Podporiť hráčov v boji o víťazstvo prišiel aj primátor Serede Ondrej Kurbel a koordinátor práce s mládežou v Seredi Marek Čulaga. Zápolenie bolo náročné, deti si však užili výnimočný a krásny deň. A hoci  boli víťazmi všetci účastníci už od rána, výsledková listina je nekompromisná a uvádza:
 
Mladší žiaci
1.miesto - Róbert Tanko, Sládkovičovo
2.miesto - Ema Zuzkovičová, Sládkovičovo
3.miesto - Aleš Barkoczy, Sereď
 
Starší žiaci
1.miesto - Diego Lakatos, Galanta
2.miesto - Emanuel Bihári, Galanta
3.miesto - Justin Marušiak, Sereď
 
Všetkým výhercom srdečne blahoželáme!
 
ŠZŠ Sereď ďakuje za sponzorstvo a pomoc p.Gálovi - STK Mladosť, Mesto Sereď - odd.ŠŠaK, I.D.C. Holding, a.s. - prev. Pečivárne Sereď, Bar Fontána Sereď, ZŠ J.A.Komenského Sereď, CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď.
Súťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom teniseSúťaž žiakov ŠZŠ okresu Galanta v stolnom tenise