SEREDSKÝ BEH 2024: VÝSLEDKOVÝ SERVIS

SEREDSKÝ BEH 2024: VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Šport     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď    
Kategória: Žiaci 8-9 rokov 400 m
1. MESÁROŠ Roman
2. MITCHELL Max
3. MARKUSEK Matej
 
Kategória: Žiačky 8-9 rokov 400 m
1. MARKUSKOVÁ Marína
2. TULALOVÁ Natália
3. MOLNÁROVÁ Júlia
 
Kategória: Žiaci 10-11 rokov 550 m
1. ODRÁŠKA Dejan  (delené prvé miesto)
1. ARPÁŠ Jakub (delené prvé miesto)
2. KUBANÍK Simon
 
Kategória: Muži 66 rokov a viac 550 m
1. JAVORKA Štefan
2. TURJAN Jozef
3. SMOLEN Štefan
 
Kategória: Žiačky 10-11 rokov 550 m
1. GEMERIOVÁ Nikolka
2. ŠVECOVÁ Michaela
3. ĎURICOVÁ Lea
 
Ženy 66 rokov a viac 550 m
1. JAVORKOVÁ Anna
 
Kategória: Juniori 12-14 rokov Ročník Klub 750 m
1. BABINEC Martin
2. JAKUBČÍN Šimon
3. TÓTH Ondrej
 
Kategória: Muži 15-25 rokov 750 m
1. LENČEŠ Filip
2. HAJAS Michal
 
Kategória: Muži 26-45 rokov 750 m
1. HAJAS Filip
2. MARKUSEK Matúš
3. FITOŠ Eduard
 
Kategória: Muži 46-65 rokov 750 m
1. VARGA Rudolf
2. PODSTAVEK Robert
3. KUBALA Stanislav
 
Kategória: Juniorky 12-14 rokov 750 m
1. VELIKOVÁ Karolína
2. VISANOVÁ Vivien
3. RADVÁNYIOVÁ Veronika
 
Kategória: Ženy 15-25 rokov 750 m
1. LENČÉŠOVÁ Alexandra
2. JAŠKOVÁ Barbora
3. BORKOVIČOVÁ Natália
 
Kategória: Ženy 26-45 rokov 750 m
1. HEZKA Zdenka
2. JELÍNKOVÁ Dominika  
3. KUBALOVA Rozália
 
Kategória: Ženy 46-65 rokov 750 m
1. FERENCZYOVA Jana
 
Kategória: Ženy 46-65 rokov 750 m
1. FERENCZYOVA Jana
2. MALOVCOVÁ Miroslava
3. ENDELOVÁ Zuzana
 
Kategória: Muži do 25 rokov 5 km
1. NOVÁK Gabriel
2. MIKULEC Timotej
3. ŠTEFÁK Matúš
 
Kategória: Muži 26-39 rokov 5 km
1. SZABÓ Laci
2. PŘEROVSKÝ Peter
3. PEKARÍK Filip
 
Kategória: Muži 40-59 rokov 5 km
1. PAVLIK Ivan
2. CHUDÝ Jozef
3. BARTOLEN Jozef
 
Kategória: Muži 60 rokov a viac 5 km
1.ŽOLDOŠ Ľubomír
2. MIKULÁŠ Peter
3. OČKOVSKÝ Jaroslav
 
Kategória: Ženy do 25 rokov 5 km
1. SEDLÁKOVÁ Sofia
2. VARGOVÁ Hanka
3. VAN LIESHOUT Mirka
 
Kategória: Ženy 26-39 rokov 5 km
1. ČIRIK Denisa
2. JELÍNKOVÁ Dominika
3. HREŠČÁKOVÁ Miroslava
 
Kategória: Ženy 40-59 rokov 5 km
1. HEZKÁ Zdenka
2. VARGOVÁ Ivana
3. MACHÁČ VAŠKOVÁ Jana
 
Kategória: Muži do 25 rokov 10 km
1. JAVOR Tomáš
2. PALDAN Sebastián
3. MARCINKECH Šimon
 
Kategória: Muži 26-39 rokov 10 km
1. ROMÁN Róbert
2. ONDRIŠ Marek
3. KATRINEC Marek
 
Kategória: Muži 40-59 rokov 10 km
1.BAZALDUA Ramiro Ivan
2. KUŤKA Marek
3. KOVÁČ Miroslav
 
Kategória: Muži 60 rokov a viac 10 km
1. GURINA Peter
2. KOLLÁR Milan
3. NOVÁK Štefan
 
Kategória: Ženy do 25 rokov 10 km
1. BARDOŇOVÁ Sindy
 
Kategória: Ženy 26-39 rokov 10 km
1. BARCZIOVÁ Barbara
2. VANIŠOVÁ Lucia
3. MURÁŇOVÁ Nina
 
Kategória: Ženy 40-59 rokov 10 km
1. KAPOŠOVÁ Miroslava
2. SOKOLOVIČOVÁ Erika
3. KACVINSKÁ Eva
 
Kompletné výsledky Seredského behu 2024 nájdete na: https://sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/8968
 
SEREDSKÝ BEH 2024: VÝSLEDKOVÝ SERVIS