Dobojované. Víťazi detskej ligy v malom futbale na rok 2023/2024 sú známi.

Dobojované. Víťazi detskej ligy v malom futbale na rok 2023/2024 sú známi.

Šport     Tomáš Žákovič – koordinátor detskej ligy v malom futbale pre mesto Sereď    
Aj tento rok hostila základná škola Juraja Fándlyho druhé a posledné kolo detskej ligy v malom futbale. Rozhodovalo sa o postupujúcich na MSR, ktoré budú 21.6.2024 v Banskej Bystrici.
 
Víťazov určovala celková tabuľka z dvoch kôl. Prvé kolo, -hrané ešte v januári- si deti odohrali v hale na obchodnej akadémii. Tentoraz nám už počasie prialo a tak sme zavítali na multifunkčné ihrisko na Fándlyho škole. 
 
Zúčastnené školy a ich umiestnenie:
kategória U9:              1.Fándlyho A  2.Fándlyho B
kategória U11:            1.Fándlyho  2.Komenského  3.Pata
kategória U14:            1.Komenského  2.Fándlyho  3.Šoporňa  4.Pata
kategória U16:            1.Šúrovce  2.Cirkevná  3.Fándlyho  4.Šoporňa  5.Komenského
 
Všetky školy a kategórie predviedli pekné výkony, víťazi sa tešili z cien a porazení museli len poblahoželať.
 
Veľká vďaka patrí hlavne učiteľom, bez ktorých by to nešlo. Je úžasné, že si nájdu čas a energiu na toľko rôznych súťaží, vrátane tejto. Samozrejme treba poďakovať aj Slovenskému zväzu malého futbalu, ktoré celú súťaž zastrešuje. Taktiež musíme spomenúť pána rozhodcu Miloša Remenára, ktorý sa postaral o fair play hru. Odmenou pre všetkých sú už spomínané majstrovstvá Slovenska v Banskej Bystrici, na ktoré sa deti už teraz veľmi tešia. Túto akciu finačne podporilo aj mesto Sereď, preto ešte raz hlavne v mene detí: ĎAKUJEME!

„PROJEKT JE REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ”
 
foto: autor
Dobojované. Víťazi detskej ligy v malom futbale na rok 2023/2024 sú známi.Dobojované. Víťazi detskej ligy v malom futbale na rok 2023/2024 sú známi.Dobojované. Víťazi detskej ligy v malom futbale na rok 2023/2024 sú známi.