Dopravná nehoda dvoch rovesníkov

Dopravná nehoda dvoch rovesníkov

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
 
K zrážke osobného auta a motocykla došlo v nedeľu 28.1.2024. Nehodu riešia galantskí policajti v súvislosti s prečinom ublíženia na zdraví z nedbanlivosti.
 
Policajná správa uvádza, že podľa prvotných informácií mal 32 ročný vodič auta Audi A4 odbočovať vľavo na parkovisko mimo cestu. Pri manévri však pravdepodobne nedal prednosť oproti idúcemu motocyklistovi, ktorý už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Motorku po náraze ešte odhodilo do zaparkovaného auta Audi A6. Pri nehode si mladý motorkár vážne poranil nohu a po prvotnom ošetrení ho museli záchranári previezť do galantskej nemocnice. Policajti na mieste podrobili oboch vodičov dychovým skúškam. Ani jedna z nich prítomnosť alkoholu v ich organizme nepotvrdila. Celková škoda sa na troch vozidlách vyšplhala na viac ako 4000 eur. Presné príčiny nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania.
 
Dopravná nehoda dvoch rovesníkovDopravná nehoda dvoch rovesníkovDopravná nehoda dvoch rovesníkovDopravná nehoda dvoch rovesníkovDopravná nehoda dvoch rovesníkov