JUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závin

JUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závin

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
V nedeľu 30. júna sa v Dennom centre pre seniorov v Seredi uskutočnil tradičný JUNIÁLES, ktorý tento rok priniesol so sebou aj jedinečnú súťaž o najchutnejší rumový závin. Akcia prilákala mnoho členov, ktorí si prišli vychutnať nielen skvelú atmosféru, ale aj gurmánske pochúťky pripravené šikovnými seniorkami.
 
Do súťaže sa zapojilo 9 gazdiniek, známe svojím cukrárskym umením. Každý závin bol jedinečný a svedčil o veľkej zručnosti a kreativite svojich autoriek. Trojčlenná porota v zložení Darina Mosná, Mária Mráziková a Ľudmila Mihalíková, mala neľahkú úlohu ochutnať všetky prihlásené záviny a vybrať tie najlepšie. Po dôkladnom zvažovaní a zhodnotení bolo rozhodnuté:
 
Prvé miesto získala Anna Karelová so svojím úžasným rumovým závinom, ktorý nadchol porotu svojou lahodnou chuťou a precíznym spracovaním. Druhé miesto obsadila Lídia Horáková, ktorej závin vynikal harmonickou kombináciou ingrediencií. Tretie miesto patrilo Helene Živojinovej, ktorá zaujala porotu s vynikajúcou chuťou závinu.
 
Každá prihlásená gazdinka získala ako ocenenie za svoju snahu nákupnú poukážku. Víťazky navyše dostali extra odmenu.  Po vyhlásení výsledkov a odovzdaní cien nasledovala voľná zábava. Všetci si užívali živú hudbu a tanec. Výborný guláš bol čerešničkou celého podujatia.
JUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závinJUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závin