Vedecký jarmok 2024

Vedecký jarmok 2024

Školstvo a vzdelávanie     Mgr. Renáta Šidlíková, riaditeľka ZŠ J. Fándlyho    
V piatok 21.6.2024 začína v meste Sereď už tradičný hodový jarmok. Nebude to však jediný jarmok v meste. Naša škola pozýva všetkých rodičov, starých rodičov, priateľov školy a širokú verejnosť na školský „Vedecký jarmok“, ktorý sa uskutoční v piatok 21.6.2024 v čase od 9:00 do 12:15 vo vonkajšom areáli školy. Vstup z Cukrovarskej ulice.
 
V netradičných jarmočných stánkoch na vás budú čakať naši žiaci, ktorí vám ponúknu svoje vedomosti, zručnosti, ukážu svoje nadanie a ktorí majú pripravené rôzne zábavné aktivity pre veľkých aj tých najmenších. Čaká na vás stánok ekológie, matematiky a logických hier, techniky, angličtiny, výtvarnej výchovy, fyziky, chémie a nebudú chýbať ani pochutiny. Opäť v tomto roku bude Fándlyho antikvariát, ktorý vám ponúkne knižky „z druhej ruky“. Celý jarmok sa ponesie v téme „Odpad“ , ktorá je prioritnou témou našej Zelenej školy tento školský rok.
 
Tešíme sa na vašu návštevu!
Vedecký jarmok 2024