Spievankovo zabavilo deti aj v Seredi

Spievankovo zabavilo deti aj v Seredi

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
 
Spievankovo so svojou ANGLIČANINOU zavítalo na svojom turné v pondelok 10.6.2024 aj do Serede. Deti na vlastné oči zažili vílu Nezábudku (Máriu Podhradskú), Píšťalku Tidlalku (Petru Dubayovú) a ďalšie rozprávkové bytosti.
 
Angličanina je interaktívny koncert, ktorý navštevuje rôzne miesta na Slovensku, aby detské obecenstvo nielen zabavil ale aj veľa naučil, napríklad o zvieratkách, rodine, jedle, farbách, ľudskom tele alebo počítaní. Seredské deti čakali vtipné príbehy so spievankovskými kamarátmi, ktorých veľmi dobre poznajú. Prostredníctvom príbehov, rytmizácií a pesničiek sa naučili nové anglické slovíčka alebo aktívne komunikovať po anglicky. Domov si okrem zážitku odniesli aj pozitívny vzťah k učeniu sa cudzieho jazyka. 
Spievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v SerediSpievankovo zabavilo deti aj v Seredi