Týždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelok

Týždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelok

Občania a občianske združenia     Miroslava Sabová Dudášová, predsedníčka združenia KC PRIESTOR    
Seredské komunitno-kultúrne centrum ti opäť prináša dni plné inšpirácie, ale aj zábavy. V rámci Týždňa dobrovoľníctva sa zapojilo do aktivít, ktoré propagujú dobrovoľníctvo a zároveň dávajú dobrovoľnícke príležitosti. V dňoch 20. a 24. mája za podpory spoločnosti Amazon Fulfillment s.r.o. chcú ukázať, že život v Seredi môže byť naozaj svetový.
 
Týždeň dobrovoľníctva, ktorý v našom kraji koordinuje Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja, naplní celé Slovensko zmysluplnými podujatiami a iniciatívami. Mesto pri Váhu, samozrejme, nemôže byť vynechané.
 
V pondelok 20. mája sa od 9:00 stretávajú dobrovoľnícke posily pri seredskom kaštieli
 
Spoločne chcú vypratať zabudnuté miestnosti tisícročnej národnej historickej pamiatky, ktorá mala v minulosti obrovský význam pre celý región. Vypratané miestnosti v budúcnosti poslúžia na kultúrne účely. Aktivitu organizuje KC PRIESTOR v spolupráci s mestom Sereď a s OZ Vodný hrad a na pomoc prídu aj zamestnankyne a zamestnanci spoločnosti Amazon Fulfillment s.r.o.
 
V piatok 24. mája otvorí KC PRIESTOR svoje brány pre študenstvo aj pre verejnosť
 
Aj keď žiješ v Seredi, môžeš mať svetovú budúcnosť. Touto témou bude PRIESTOR žiť v piatok. Chce ňou mladým ľuďom ukázať, že aj keď pochádzajú z malého mesta pri Váhu, majú mnohé príležitosti na svoj rozvoj. V doobedných hodinách - od 9:00 - porozprávajú inšpiratívne osobnosti z neziskového, biznis aj umeleckého prostredia svoj príbeh.
 
Zaži Deň otvorených dver, ktorý ti otvorí oči aj srdcia a registruj sa na inšpiratívne doobedie s KC PRIESTOR: https://forms.gle/ujTJ7hN918aTdh5t6
 
Po prednáškach sa o 13:30 uskutoční stretnutie mládežníckeho parlamentu, ku ktorému sa mladí môžu rovno pridať a od 18:00 štartuje zábavný program v podobe zábavných kvízov a koncertov. Svoju hudobnú tvorbu predstaví skvelá Alexandra Süttöová. Vstup na večerný program je voľný. Nie je potrebné sa ani registrovať.
 
Teší sa na vás tím KC PRIESTOR a hlavný partner aktivity Amazon.
 
O organizátorovi podujatia KC PRIESTOR
 
Hlavným organizátorom podujatia je seredské komunitno-kultúrne centrum PRIESTOR. Ľudia v ňom nájdu možnosť realizovať sa, načerpať novú energiu, spoznať nových priateľov a zároveň rozšíriť svoje vedomosti v oblastiach, o ktoré sa zaujímajú. Vďaka rozvojovému programu, kultúrnym podujatiam, sídliskovým piknikom alebo príjemným oddychovým večerom buduje komunitu ľudí, ktorí trávia svoj čas zmysluplne a svojou pomocou prispievajú k realizácii originálnych a prospešných projektov v meste. Stavia na troch pilieroch, ktorými sú kultúra, rozvoj a podpora.
Týždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelokTýždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelokTýždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelokTýždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelokTýždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelokTýždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelokTýždeň DOBROvoľníctva môžeš zažiť aj v Seredi. Štartuje už v pondelok