Ozdravný pobyt členov klubu ZŤP

Ozdravný pobyt členov klubu ZŤP

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Členovia Zväzu telesne postihnutých zo Serede nedávno prežili skvelý ozdravný pobyt v malebných maďarských kúpeľoch Kéhida. Tie sú známe svojou liečivou vodou a širokou škálou terapeutických procedúr. K dispozícii je niekoľko druhov bazénov, sauny, masáže, zábaly a rehabilitačné cvičenia. Tieto aktivity pomáhajú  uvoľňovať svaly, zlepšovať pohyblivosť a posilňovať celkovú kondíciu. Okrem toho mali naši rekreanti na výber aj rôzne relaxačné aktivity, ktoré pomáhajú aj duši načerpať novú energiu a vitalitu.
Okrem toho mali príležitosť ochutnať typickú maďarskú kuchyňu, ktorá je bohatá na chuťové zážitky a tradičné jedlá.
 
Určite ďalší zážitok, na ktorý členovia klubu ZŤP zo Serede nezabudnú, bol spoločne strávený večerný čas. Po dni plnom relaxu a liečivých kúpeľov si užívali spoločenské hry a prechádzky po okolí, čo im umožnilo ešte viac sa spoznať, prípadne vytvoriť nové priateľstvá. 
 
Vedúca klubu Ružena Ladicsová opäť raz preukázala svoje organizačné schopnosti. S precíznym plánovaním a pozornosťou voči potrebám členov klubu zabezpečila, že celý pobyt prebehol hladko a bezproblémovo, čo prispelo k celkovému pozitívnemu dojmu z rekreácie. Všetci sa vrátili oddýchnutí a už teraz sa tešia na ďalšie spoločné aktivity.
Ozdravný pobyt členov klubu ZŤPOzdravný pobyt členov klubu ZŤPOzdravný pobyt členov klubu ZŤPOzdravný pobyt členov klubu ZŤPOzdravný pobyt členov klubu ZŤPOzdravný pobyt členov klubu ZŤPOzdravný pobyt členov klubu ZŤP