Jarná AUTO-MOTO-VETERÁN burza

Jarná AUTO-MOTO-VETERÁN burza

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
V nedeľu 28. apríla sa v Seredi konala jedna z najväčších udalostí pre milovníkov histórie a starožitností v okolí – auto-moto veterán burza. Oldtimer múzeum Sereď a miestny Veterán car club ju organizujú vždy dvakrát ročne a záujem o kúpu či predaj je obrovský. Ako vždy, aj tentoraz si na svoje prišli domáci kutilovia, gazdinky, zberatelia ale aj majitelia starších áut, motocyklov či spotrebičov.
 
Niektoré náhradné diely sú ťažko dostupné a na burze je šanca nájsť to, čo niekto práve hľadá. Či už ide o zriedkavú karosériu, starý motor alebo pokazenú súčiastku, ktorá chýba k dokončeniu opravy. Ale to nebolo všetko – ponuka na burze sa rozšírila aj na ďalšie zaujímavé predmety ako vojenské vybavenie, knihy, odznaky, starožitné váhy, šijacie stroje, nože, náradia, kuchynské vybavenie, použité hračky a mnoho ďalšieho.
 
To čo niekto považuje za odpad iní vníma ako vzácnosť a preto na stolíkoch, krabiciach či voľne položené na zemi mnohí našli doslova poklady. Niektorým veciam takýmto spôsobom dávajú ľudia druhú šancu. Každý návštevník si tak určite našiel niečo pre seba a odchádzal domov spokojný s novými objavmi. A kto nič nekúpil, aspoň si popásol oči pohľadom na zaujímavú, nevšednú ponuku tovaru. Ak Vás sortiment na fotografiách zaujal a radi by ste auto-moto-veterán burzu navštívili, budete si musieť počkať na jej ďalšie pokračovanie, ktoré sa bude konať na jeseň.
Jarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burzaJarná AUTO-MOTO-VETERÁN burza