Kúpeľný pobyt v Dudinciach

Kúpeľný pobyt v Dudinciach

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Členovia klubu dôchodcov z Dolnej Stredy spojili sily so seniormi zo Serede a od 15. do 19. apríla absolvovali kupeľný pobyt v Dudinciach. 
 
Päťdňová rekreácia nebola zameraná iba na oddych, ale aj na starostlivosť o zdravie a telo. Pobyt začal návštevou lekára, ktorý naordinoval individuálne procedúry pre každého účastníka. Od relaxácie v bazéne a saune cez osviežujúcu vírivku až po účinné masáže a elektroliečbu - každý mal možnosť nájsť spôsob, ako si uvoľniť  svaly a obnoviť energiu.
 
Počas večerov sa spoločenská miestnosť zmenila na parket, kde sa odohrávala zábava a tanec. K tomu chvíle pri speve, družnej debate alebo pri spoločenských hrách prispievali k príjemnej atmosfére. Okrem relaxácie v kúpeľoch si seniori užívali aj prechádzky po okolí, čo im umožnilo objaviť krásy kúpeľného mestečka a užiť si pohyb na čerstvom vzduchu. 
 
Na záver všetci poďakovali vedúcej klubu dôchodcov v Dolnej Strede Emílii Válkyovej za organizáciu pobytu, ktorý nielenže posilnil vzťahy medzi členmi klubu, ale tiež im poskytol výnimočný zážitok plný relaxu a zábavy.
Kúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v DudinciachKúpeľný pobyt v Dudinciach