Starší žiaci potvrdili prvenstvo v tabuľke!

Starší žiaci potvrdili prvenstvo v tabuľke!

Šport     Karin Henčeková    
Počas víkendu 13.-14.4.2024 sme odohrali s kategóriou U15 posledné dva domáce zápasy v skupine. Tým sme si potvrdili prvenstvo v tabuľke a kvalifikovali sa hrať boj o postup na majstrovstvá Slovenska. V prvom sobotňajšom zápase sme robili zbytočné chyby či už v obrane alebo v útoku. Neboli sme koncentrovaní na zápas. Na druhý deň sme hrali proti tímu z Bánoviec nad Bebravou. V tomto zápase sme už boli hlavami prítomní, čomu svedčí aj výsledok zápasu. Čakajú nás teraz dva fyzicky a psychicky ťažké týždne, počas ktorých sa budeme pripravovať na barážový duel s družstvom B.S.C. Bratislava.
 
Vyjadrenie Patrika Hrdloviča: “Tento víkend sme odohrali 2 kvalitné zápasy všetko čo sme si museli zopakovať sme si zopakovali. Boli to poslesledné zápasy pred barážou, ktorá bude pre nás veľmi dôležitá. Ďakujeme Bánovciam a Trenčínu za zápas.”
 
Vyjadrenie Tomáša Hatnančika: “Zápas hodnotím pozitívne, snažili sme sa a ukazali sme že si zaslúžime hrať baráž. Začali sme veľmi dobre urobili sme si náskok a postupne sme ho zvyšovali.”
 
 
Tréner: Matej Grill
Asistent trénera: Tibor Kiss
Starší žiaci potvrdili prvenstvo v tabuľke!