Denný futbalový kemp v Seredi

Denný futbalový kemp v Seredi

Šport     Miroslav Greguška    
 
Ako minulý rok, aj počas tohto leta ponúkame všetkým mladým športovcom možnosť zapojiť sa do letného futbalového kempu, ktorý sa bude konať v areáli Hornom Čepeni v termíne od: 1.7.-5.7.2024.

Detský futbalový tábor je organizovaný pre deti, ktoré sa radi hýbu a zaujímajú sa o futbal. Tieto tábory ponúkajú detom možnosť zlepšiť svoje futbalové zručnosti a zároveň stráviť čas so svojimi rovesníkmi, ktorí majú rovnaký záujem o futbal. V rámci tábora sa deti zúčastňujú tréningov, súťaží a rôznych aktivít zameraných na zlepšenie ich fyzickej kondície a technických zručností. Okrem toho organizujeme pre deti aj zábavné aktivity, aby sa mohli aj zabaviť, spoznať nových ľudí a zároveň si užívali zábavné leto s rovesníkmi.

Tento rok pôjde o 4. ročník futbalového kempu organizovaného Miroslavom Greguškom: Deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť od 8:00 – 16:30 a prísun poriadnej dávky športu. Letný futbalový kemp je denným táborom, čo znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

• dva plnohodnotné futbalové tréningy – denne,
• množstvo súťaží,
• dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi,
• výživná strava (desiata, obed, olovrant),
• mimofutbalové zábavné aktivity,
• výstroj na kemp (dres a trenírky),
• celodenný pitný režim,
• dohľad zdravotníka

Ako prihlásiť svoje dieťa?
Nezáväzná registrácia bude prebiehať do 31. mája 2024. Dieťa môžete prihlásiť emailom na mmgreguska@gmail.com, kde vám bude zaslaný formulár na vyplnenie. Po jeho odoslaní a zaplatení zálohy 50 eur (záloha je vratná po 10.6.2023 len v prípade zrušenia kempu zo strany organizátora) bude všetkým účastníkom včas zaslaný kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi. V prípade ďalších informácii stačí zavolať na telefónne číslo 0908 904 585 Miroslavovi Greguškovi.

Koľko stojí futbalový kemp a pre koho je určený?
Určený je pre všetkých športových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny a zažiť kopec zábavy. Stačí, ak je dieťa vo veku od 6 do 15 rokov. V záujme zabezpečenia kompletnej starostlivosti je cena kempu určená na 155 eur. Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. Organizátor už teraz chystá pre deti prekvapenia a tešia sa na každého jedného účastníka.
Denný futbalový kemp v Seredi