Starší minižiaci si po tomto víkende pripisujú dve výhry na svoje konto!

Starší minižiaci si po tomto víkende pripisujú dve výhry na svoje konto!

Šport     Karin Henčeková, BK Lokomotíva Sereď    
Tento krát netradične v nedeľu sme vycestovali na zápasy do Senca. V prvom zápase sme sa predstavili proti družstvu z Karlovky. Úvod sme začali veľmi dobre, mali sme veľa možnosti na zakončenie no chvíľku nám trvalo kým sme ich začali aj premieňať. Celkovo prvý polčas bol veľmi vyrovnaný na obidvoch stranách a tak sme na polčasovú prestávku išli iba s dvojbodovým náskokom. V druhom polčase nám hneď od začiatku vyšli veci ci už v útoku alebo obrane a súper začal zaostávať. Čím sme zvyšovali náskok, tým sa nám hralo ľahšie, lepšie a uvoľnenejšie.
 
V druhom zápase proti Sencu sme si vytvorili náskok hneď na úvod a od tohto momentu sme sa bavili basketbalom.
 
Vyjadrenie Michala Masaryka: “V nedeľu sme hrali dva zápasy proti tímom z Karlovky a zo Senca. Do prvého zápasu sme v útoku nastúpili dobre a dá sa to povedať aj o obrane. Jediné čo nám chýbalo cez celý zápas boli doskoky. 1. a 2. štvrtina bola veľmi tesná ale po polčase sme to dokázali otočiť. Začali sme si prihrávať a dávať koše. Potom sme si urobili náskok a už sme ho iba navyšovali.
Do druhého zápasu sme prišli síce unavení z prvého ale pripravení vyhrať. V prvej štvrtine sme si hneď zo začiatku urobili náskok a opäť sme ho iba navyšovali. Začali sme si prihrávať viac a viac a dokázali sme sa cez ihrisko dostať bez driblingu. Prestali sme sa báť ísť do kontaktu a doskočiť loptu. Celý tento deň hodnotím pozitívne a ďakujeme rodičom za podporu. Dúfame že takéto zápasy budú po zvyšok sezóny ale to závisí len a len na našej hre!”
 
Trénerky: Karin Henčeková, Stanka Henčeková a Matej Grill
Starší minižiaci si po tomto víkende pripisujú dve výhry na svoje konto!Starší minižiaci si po tomto víkende pripisujú dve výhry na svoje konto!