Hľadá sa laureát Učiteľskej osobnosti Slovenska 2023. Svojim hlasom môžete podporiť aj seredského učiteľa Slavomíra Haberajtera

Hľadá sa laureát Učiteľskej osobnosti Slovenska 2023. Svojim hlasom môžete podporiť aj seredského učiteľa Slavomíra Haberajtera

Školstvo a vzdelávanie     Iveta Tóthová    
 
Tohtoročné ocenenie Učiteľská osobnosť Slovenska 2023 sa blíži do finále.  V januári tohto roku bola vyhlásená TOP tridsiatka, z ktorých vzišla TOP desiatka výnimočných pedagogičiek a pedagógov.  Medzi finalistov sa prebojoval aj učiteľ zo Základnej školy J.Fándlyho v Seredi Slavomír Haberajter. 
 
Teraz prišlo na rad hlasovanie verejnosti. Váš hlas v ankete môže rozhodnúť, ktorý z nich z finalistov získa Cenu verejnosti. Hlasovanie prebieha na portáli najmama.sk.  Hlasovať v cene verejnosti je možné maximálne v počte 5 hlasov za jedného učiteľa alebo učiteľku z jednej emailovej adresy počas celého obdobia hlasovania. Váš odovzdaný hlas je následne potrebné potvrdiť emailom. Hlasovanie prebieha od 8. 4. do 12. 5. 2024. Vo štvrtok 23.mája sa napokon dozvieme konečné výsledky a vyhlásenie TOP UČITEĽA roku 2023.
 
Kto je Slavomír Haberajter, aký je jeho vzťah k učeniu a čo si myslí o súčasnej mládeži si môžete pripomenúť  v našom rozhovore z januára 2024 a to kliknutím na nasledujúci odkaz: rozhovor.
 
zdroj: najmama.sk
Hľadá sa laureát Učiteľskej osobnosti Slovenska 2023. Hlasujte a podporte seredského učiteľa Slavomíra Haberajtera