Zaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičov

Zaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičov

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Dňa 6. apríla 2024 sa v priestoroch jedného z miestnych podnikov v Seredi stretli zberatelia a milovníci hudby, aby sa zúčastnili burzy gramofónových platní, vinylov, CD, DVD a ďalších hudobných nosičov.
 
Burza nie je v našom meste žiadnou novinkou, konala sa už aj v minulosti. Tentoraz opäť čakali na svojich nových majiteľov LPčka spevákov a hudobných skupín starších generácií, často s obalom opotrebovaným od času a používania, ale stále nesúce v sebe nezabudnuteľné melódie minulosti. Známi aj menej známi interpreti si totiž vždy nájdu svoje miesto v srdciach skutočných hudobných fanúšikov. Tí, ktorí mali záujem o viac ako len hudobné nosiče, si mohli prelistovať stránky kníh a časopisov, ktoré ponúkali hlbší pohľad do histórie hudby a života jej tvorcov.
 
 
Zaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičovZaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičovZaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičovZaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičovZaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičovZaujímavá burza LP platní a ďalších hudobných nosičov