Rozlúčka so štrnástym a zároveň posledným AvatarFestom

Rozlúčka so štrnástym a zároveň posledným AvatarFestom

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Tento víkend sme sa rozlúčili s jedným z najnavštevovanejších a najinšpiratívnejších podujatí svojho druhu v našom meste- AvatarFestom. Tento festival zameraný na zlepšenie fyzického, mentálneho a duchovného zdravia účastníkov sa konal poslednýkrát a zanechal po sebe hlboký dojem u každého, kto sa do neho čo i len raz zapojil.
 
Festival ponúkol tentoraz neuveriteľných 72 programov počas celého víkendu. Pripravené boli relaxačné koncerty, ozdravné cvičenia, joga, meditácie, dýchania, k tomu zaujímavé prednášky, zážitkové workshopy, zdravá strava a ETHNO - EKO - EZO - BIO - HAND MADE výrobky.
 
V poradí štrnásty a zároveň posledný AvatarFest bol aj o spomínaní a ďakovaní. Od prvého ročníka mali organizátori jasný cieľ -  vytvoriť priestor pre ľudí, ktorí túžia po objavení liečivých techník a zároveň sa zamerať na svoj duchovný a emocionálny rozvoj. Vytvoriť ideálnu atmosféru na prepojenie človeka so svojím vnútorným ja, ponúknuť rôzne formy cvičenia, relaxácie a duchovného rastu pod vedením skúsených inštruktorov a lektorov. Každý ročník ponúkal hlbšie pochopenie tém ako sebareflexia, meditácia, vedomé dýchanie a iné techniky zvyšujúce povedomie.
 
Organizátorom sa podarilo prilákať do Serede ľudí takmer z každého kúta Slovenka. Kapacita Domu kultúry často nestačila záujmu návštevníkov. Avšak, aj napriek úspechu a popularite Avataru sa organizátori rozhodli, že to bude posledný festival. Cesta, po ktorej od začiatku kráčali je v cieli a im sa podarilo naplniť všetky predsavzatia. Bez ohľadu na dôvody zostane AvatarFest v pamäti mnohých ako jedinečný a nezabudnuteľný zážitok.
Rozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOMRozlúčka s AVATAR FESTOM