Starší žiaci v zápase proti Trnave víťazne!

Starší žiaci v zápase proti Trnave víťazne!

Šport     Karin Henčeková    
Vyjadrenie trénera Mateja Grilla: „V sobotu 9.3.2024 sme v oklieštenej zostave bez 2 hráčov zo základnej rotácie nastúpili do zápasu proti tímu z Trnavy. Nebolo to do polčasu jednoduché. Mali sme vytvorený malý náskok a súper s nami držal dostatočne krok. Pred koncom druhej štvrtiny na nás Trnava vytiahla zónu 2-3, ktorú sa nám podarilo prestrieľať. Do polčasovej prestávky sme išli s náskokom zhruba 15 bodov. V druhej polovici hry sme náskok len zvyšovali. Vyrotovali sme celú lavičku a na prekvapenie nebol vidieť veľký rozdiel alebo úpadok herného tempa pri ich prítomnosti na ihrisku. Zápas sme dotiahli do víťazného konca.“

K zápasu sa vyjadril aj Dávid Mátéffy: „Na zápas sme boli mentálne pripravení. Vedeli sme čo nás čaká, súper nás nepreveril. Vedeli sme s kým hráme, súpera veľmi dobre poznáme. Zahrali si aj mladší chalani, ktorí si myslím odviedli super prácu. Mohli sme vyhrať aj o viac bodov ale nevadí, s chalanmi si super rozumiem na ihrisku takže ja som v zápase nemal s ničím žiadny problém. Mohli sme hrať aj lepšie ale chýbali nám dvaja dosť kľúčoví hráči ale aj napriek tomu sme s chalanmi odviedol super robotu a zaslúžene sme vyhrali.”

Tréner: Matej Grill
Asistent: Tibor Kiss
Starší žiaci v zápase proti Trnave víťazne!Starší žiaci v zápase proti Trnave víťazne!Starší žiaci v zápase proti Trnave víťazne!Starší žiaci v zápase proti Trnave víťazne!