Návšteva v dennom centre

Návšteva v dennom centre

Udalosti a ľudia     Ružena Scherhauferová    
Dôkazom toho, že výbor denného centra v Seredi nezaháľa, je aj ďalšia vydarená akcia v rámci Mesiaca knihy. Naše denné centrum navštívil 12. marca 2024 spisovateľ Peter Šloser, ktorý sa venuje písaniu kníh s kriminálnou zápletkou. Pretože Peter Šloser pracoval ako policajt - vyšetrovateľ, teraz zúročuje svoje skúsenosti z práce vo svojej tvorbe. A zúročuje ich vynikajúco, pretože jeho knihy patria momentálne k najpredávanejším v kamenných kníhkupectvách na Slovensku.
 
Porozprával nám o tom, ako sa dostal k písaniu, ako sa zoznamoval so všetkým, čo predchádza vydaniu knihy a ako si rozdeľuje čas medzi rodinu, písanie a besedy, kde sa stretáva s čitateľmi. Tých besied s čitateľmi má veru bohato, a tak cestuje po celom Slovensku a na každé stretnutie sa teší. Doteraz napísal šesť románov, posledným je PROFESORI ZLOČINU. No nezaháľa a už pracuje na ďalšom, ktorý sa bude knihomoľom určite páčiť. Veď Peter Šloser je od fachu a vie, o čom píše.
Návšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centreNávšteva v dennom centre