24-ročný muž chcel odcudziť vedrá s fasádnou farbou

24-ročný muž chcel odcudziť vedrá s fasádnou farbou

Mestská polícia     Iveta Tóthová    
 
V pondelok 11.3.2024 v čase 02:44 hod. hliadka MsP zachytila neobvyklú situáciu na Šulekovskej ulici v podobe odstaveného vozidla na parkovisku pri Bille, naložené niekoľkými vedrami fasádnej omietky. Čo sa na prvý pohľad zdalo byť bežným odstaveným vozidlom, sa rýchlo premenilo na prípad neoprávnenej prepravy stavebného materiálu.
 
Hliadka sa rozhodla vykonať kontrolu staveniska s názvom "Prúdy", no po ich odchode z parkoviska zaznamenali, ako sa odstavené vozidlo pohlo a bez svetiel sa pohybovalo smerom na Horný Čepeň. Po rýchlej intervencii hliadky, ktorá vozidlo zastavila pomocou majákov, sa ukázalo, že vodičom je 24-ročný občan z Ukrajiny.
 
Vozidlo bolo naložené 24 vedrami fasádnej farby Baumit, pričom vodič tvrdil, že materiál zobral zo staveniska, kde mu ich prichystal kamarát a plánoval ich odviezť na Ukrajinu. Na miesto bola privolaná hliadka OOPZ, ktorá prevzala prípad a vozidlo s materiálom dala previezť  na ďalšie vyšetrovanie.
 
foto: MsP Sereď

 
24 - ročný muž chcel odcudziť vedrá s fasádnou farbou24 - ročný muž chcel odcudziť vedrá s fasádnou farbou24 - ročný muž chcel odcudziť vedrá s fasádnou farbou24 - ročný muž chcel odcudziť vedrá s fasádnou farbou24 - ročný muž chcel odcudziť vedrá s fasádnou farbou