Mestská polícia objasnila prípad krádeže 41 prepraviek piva a ďalšieho tovaru

Mestská polícia objasnila prípad krádeže 41 prepraviek piva a ďalšieho tovaru

Mestská polícia     Iveta Tóthová    
 
V stredu 31.1. 2023  príslušníci Mestskej polície zadržali zlodeja, ktorý v noci odcudzil z predajne Billa na Šulekovskej ulici v Seredi 41 prepraviek piva, krmivo pre mačky, sviečky a hračky. Prípad sa podarilo objasniť zásluhou pozorného občana, ktorý informoval políciu, že za stavebninami Kurbel sa nachádzajú prepravky s pivom.
 
Mestská polícia poskytla detaily, ktoré viedli k vyriešeniu. Jeden člen hliadoky zostal na mieste, zatiaľ čo druhý člen hliadky vyšiel do predajne Billa zistiť podrobnosti. Medzičasom prišli na miesto dve osoby na osobnom vozidle, ktoré si sem prišli vyzdvihnúť odcudzený tovar.
 
Obe osoby boli okamžite zadržané. Jeden zo zadržaných sa ku krádeži priznal, pričom druhý zadržaný len zabezpečoval vozidlo na odvezenie ukradnutého tovaru. Zistilo sa, že im sa už podarilo odovzdať 15 prepraviek s fľaškami v predajni Kaufland. Krádež, ako aj podozriví z nej, boli zachytení na kamerovom systéme obchodu, čo bude slúžiť ako dôležitý dôkaz pri vyšetrovaní. Prípad si prevzalo OO PZ, ktoré bude pokračovať v ďalšom vyšetrovaní.
 
Mestská polícia  zdôraznila význam spolupráce občanov s políciou. Ich účasť a ochota spolupracovať sú často dôležité pri prevencii trestnej činnosti a rýchle objasňovanie prípadov, čo napomáha k bezpečnejšiemu životu v našom meste.
Mestská polícia objasnila prípad krádeže 41 prepraviek piva a ďalšieho tovaruMestská polícia objasnila prípad krádeže 41 prepraviek piva a ďalšieho tovaruMestská polícia objasnila prípad krádeže 41 prepraviek piva a ďalšieho tovaruMestská polícia objasnila prípad krádeže 41 prepraviek piva a ďalšieho tovaruMestská polícia objasnila prípad krádeže 41 prepraviek piva a ďalšieho tovaru