Zhodnotenie základnej časti ligy starších žiakov západ

Zhodnotenie základnej časti ligy starších žiakov západ

Šport     Samuel Krivosudský    
Seredskí florbalisti v kategórii starší žiaci, vstúpili do svojej druhej sezóny veľmi dobre. Po úvodných dvoch kolách sa dokonca nachádzali na prvom mieste v celkovom poradí. K veľmi dobrým výsledkom prispela aj účasť na letnom kempe a chalani mohli zúžitkovať všetko čo sa naučili aj v súťažných zápasoch. Potom prišli menšie zváhania a dobre rozohraté zápasy sme si mnoho krát pokazili vlastnou nedisciplinovasťou. Dokázali sme odohrať vyrovnané zápasy aj so silnejšími celkami, žiaľ skúsenosti a nezvláadnuté situácie nás často krát o dôležité body obrali. V základnej časti sme teda obsadili konečné 4. miesto s 21 bodmi.
Najlepším hráčom tímu sa stal Matúš Kavický, ktorý v záklanej časti nazbieral 23 bodov za 12 gólov a 11 asistencií. Druhým najlepším bol Roman Pauer s 13 gólmi a 2 asistenciami. Prvú trojicu uzatváral Viktor Pál s 6 gólmi a 3 asistenciami. Teší nás však, že postupne sa bodovo dokázali presadiť všetci hráči z kádra a prispeli tak k celkovej pohode v kabíne.
Celý tím si zaslúži pochvalu za predvedené bojovné výkony aj neustále nasadenie. Vytvorila sa super partia chlapcov, ktorí sa vedia podporiť aj v ťažkých situáciach a dokázali, že sa len tak nevzdávajú, taktiež chuť a ochota sa neustále posúvať vpred a učiť sa nové veci.
V Novom roku nás čaká nadstavbová časť, kde sme opäť pripravený pobiť sa o popredné priečky tabuľky. Samozrejme poďakovanie patrí aj rodičom a verným fanúšikom, ktorí vždy dokážu na domácich zápasoch zaplniť halu na Obchodnej akadémii v Seredi.
Nadstavbová časť začína už 14. januára. Domáce kolo odohráme 28. januára, preto budeme radi ak prídete našich chalanov podporiť a vytvoriť super atmosféru. Bližšie informácie o časoch zápasov budú uverejnené na FB stránke alebo Instagrame.
 
Projekt je financovaný s podporou mesta Sereď
Zhodnotenie základnej časti ligy starších žiakov západZhodnotenie základnej časti ligy starších žiakov západ