Vianočný zápas deti vs. rodičia (kategória st. žiaci)

Šport     Samuel Krivosudský
Tak ako každý rok, ani tento rok nesmel chýbať v predvianočnom období tento šláger, kde si deti zmerajú sily so svojimi rodičmi. Táto akcia sa teší veľkej popularite a vždy super atmosfére. Pozvaní sú rodičia a rodinný príslušníci členov klubu v danej kategórii.
Tento rok sa nám podarilo postaviť kvalitné dve päťky z našich chalanov a taktiež dve päťky zložené z rodičov, súrodencov a trénerov.
Zápasu sa od úvodného hvizdu chopili deti, keď sa dvoma presnými strelami dostali do vedenia 2:0. Rodičia sa však nenechali zahanbiť a do konca úvodnej dvadsať minútovky upravili na nerozhodný stav 3:3.
Po krátkom občerstvení, ktoré pripravili rodičia sa pokračovalo v druhej tretine zápasu, kde sa úkazala bojovnosť rodičov a deťom odskočili na rozdiel 3 gólov. Stav 3:6.
V poslednej tretine sa hralo zo strany na stranu, deťom sa podarilo dotiahnuť na rozdiel jedného gólu a 5 minút pred koncom poslednej dvadsať minútovky svietilo na tabuli skóre 6:7 pre rodičov. Deti však dokázali záverečný tlak pretaviť a poslať tak zápas do predĺženia, ktoré rozhodol presne mierenou strelou Samuel Valach a zaistil tak výhru detí nad rodičmi 8:7.
Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšiu podobnú akciu.

Projekt je financovaný s podporou mesta Sereď.
Vianočný zápas deti vs. rodičia (kategória st. žiaci)Vianočný zápas deti vs. rodičia (kategória st. žiaci)Vianočný zápas deti vs. rodičia (kategória st. žiaci)Vianočný zápas deti vs. rodičia (kategória st. žiaci)