Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk

Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk

Rozvoj a výstavba     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď    
Aktuálne môžete v Seredi sledovať, ako doslova zo dňa deň rastú v rôznych lokalitách mesta nové športové plochy, pribúdajú všakovaké cvičiace prvky, robotníci osádzajú veľké množstvo nových lavičiek a odpadkových košov. Vybrané plochy mesta sa premieňajú plochy lákavé a príťažlivé pre športuchtivých Seredčanov. Okrem výrazných obnov dvoch vnútroblokov (na D. Štúra II a na Garbiarskej ulici) sa totiž v extrémne zrýchlenom konaní realizuje v Seredi aj projekt obnovy štyroch športovísk v Seredi.
 
Na Spádovej ulici napríklad práve môžete sledovať ukončovacie práce na novom multifunkčnom ihrisku a osádzajú sa cvičiace fitness prvky.
Na štadióne už vyrástli dva altánky a workoutová zostava. V Hornom Čepeni sa rysuje päťmetrová pyramída, detské preliezky aj exteriérový šach.
 
Posledné ukončovacie práce budete môcť sledovať v posledných dňoch starého roka a úvodom roka 2024.
 
Mesto Sereď projekt realizuje vďaka externým zdrojom z Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky vo výške 290-tisíc eur a spolu s 10-percentným kofinancovaním z mestskej kasy sa vďaka úspešnému projektu v našom meste preinvestuje až cca 320-tisíc eur.
 
foto: MsÚ
Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk Sereď mesto napreduje s projektom obnovy štyroch verejných športovísk