Nezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou Molnárovou

Nezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou Molnárovou

Hudba, tanec a spev     Iveta Tóthová    
 
 
V priestoroch mestského múzea v Seredi sa v piatok 15. decembra konal koncert speváčky Marcelly Molnárovej, ktorá predviedla piesne z jej najnovšieho vianočného albumu.
 
Vedúca múzea Mária Diková si Marcellu Molnárovú vybrala za hosťa z jednoduchého dôvodu. Známa speváčka, textárka, fotografka a moderátorka totiž vyrastala v Šintave a v Seredi. Jej talent ju predurčil pre hudobný svet. Má rada muzikálové i šanzónové piesne, spieva v niekoľkých jazykoch. Na miesta, kde strávila detstvo nezabúda a vždy sa sem rada vracia.
 
Marcella počas adventného podvečera zaspievala niekoľko tradičných kolied až po moderné interpretácie. Jej energická osobnosť a schopnosť nadviazať kontakt s publikom nenechala divákov chladnými a ochotne tlieskali do rytmu. Okrem samotného spevu sa speváčka rozhodla pridať k piesňam aj štipku humoru prostredníctvom hovoreného slova. Hostí sprevádzala vtipnými komentármi a príhodami z vlastného života. Diváci sa tak dozvedeli napríklad, že Marcella ako dieťa chodila do ĽŠU v seredskom kaštieli, kde sa učila hru na harmonike. Porozprávala aj o svojich pestovateľských úspechoch na záhradke, stretnutiach so známymi osobnosťami, o rodine ale aj to kedy a kde sa jej najlepšie tvorí. Prečítala aj úryvok z knižky Zúbková víla, ktorej je autorkou.
 
Návštevníci múzea si koncert naplno užili, veď práve takéto podujatia pridávajú kúsok čara do každodenného života a poskytujú príležitosť na oddych od ruchu príprav na Vianoce. Marcella si získala srdcia divákov aj svojou prirodzenou osobnosťou, šarmom a úsmevom. Po koncerte nasledovalo posedenie, počas ktorého sa speváčka s hosťami ochotne porozprávala a fotografovala. Vystúpenie tak bolo pre všetkých prítomných nezabudnuteľným zážitkom od prvého tónu až po poslednú vyhotovenú fotografiu.
 

 
Nezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou MolnárovouNezabudnuteľný predvianočný večer s Marcellou Molnárovou