V Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbale

V Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbale

Šport     Iveta Tóthová    
 
Dňa 8. novembra sa v Seredi konalo okresné kolo 3x3 basketbalu. Organizátorom bola ZŠ J. Fándlyho pod vedením Mária Chudíka. Turnaj sa odohral v Športovej hale Alberta Kudelu a zúčastnili sa ho dve dievčenské a sedem chlapčenských družstiev. Hralo sa systémom každý s každým.
 
3x3 basketbal je dynamická a rýchla forma hry, ktorá sa hrá na polovici klasického basketbalového ihriska s troma hráčmi na každej strane. Táto športová disciplína získala veľkú popularitu po celom svete a stala sa súčasťou medzinárodných súťaží, vrátane olympijských hier.
 
Turnaj odštartovali basketbalistky zo ZŠ kráľa Svätopluka Šintava proti ZŠ J.Fándlyho Sereď. Po napínavom súboji vyšli víťazne Seredčanky.
 
Sily si neskôr medzi sebou zmerali chlapci. Na palubovku nastúpili basketbalisti zo CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď, ZŠ G.Dusíka Galanta, ZŠ J.A.Komenského Sereď, ZŠ J.Fándlyho Sereď, Základnej školy - Hlavná Horné Saliby, Základnej školy Istvána Széchenyiho Horné Saliby a Spojenej základnej školy Sládkovičovo.
 
Hráči podávali výborné výkony a dali do hry naozaj všetko. Na prvom mieste sa napokon umiestilo družstvo zo ZŠ J.Fándlyho Sereď, na druhom družstvo zo ZŠ J.A.Komenského Sereď a na treťom družstvo zo ZŠ G.Dusíka Galanta.
V Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbaleV Seredi sa odohralo okresné kolo v trojkovom basketbale