Tanečná škola Life Is Perfect

Tanečná škola Life Is Perfect

Kultúra a divadlo     Martin Murín    
Tanečná škola Life Is Perfect otvorila v Seredi svoje brány prvýkrát v roku 2015. Jej zakladateľom je Johnny Perfecto Mečoch, ktorý sa tancu venuje už od malička. Johnny položil základy hip-hop-u na Slovensku už v roku 1992 a čo zárokou jeho kvality a tanečných vedomostí.
 
S pomocou jeho školených lektorov v tanečnej a pedagogickej oblasti, aj tento september otvorili nové triedy a prijali k sebe nových tanečníkov. Ak ste to v septembri nestihli, je stále možnosť stať sa členom Life Is Perfect aj počas roka. Stačí vyplniť online prihlášku na www.lifeisperfect.sk
 
Johnny spolu s lektormi okrem tanečných krokov a choreografii učia deti disciplíne, práci v tíme, individualite, sebarozvoju a mnoho iných dôležitých schopností, ktoré sú pre jedinca v živote pozitívnymi vlastnosťami. 
Heslom Life Is Perfect je “škola hrou“ a preto si majú deti možnosť užiť veľa zábavy aj počas tréningu. Pre členov sú pripravné aj mimo školské aktivity v podobe tématických podujatí, ako napríklad Halloween party v kostýmoch, Mikulášsky tréning, Vianočná show, jar plná celoslovenských ale aj európskych súťaží a veľkolepé ukončenie roka v podobe záverečnej show.  
 
Projekt tanečnej školy je spolufinancovaný mestom Sereď.
Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect Tanečná škola Life Is Perfect