Športový prelom mesiacov s Rozkvetom

Športový prelom mesiacov s Rozkvetom

Posledný septembrový a prvý októbrový deň sa na Rozkvete niesli v znamení pohybu. Veď ako hovorí známe slovenské úslovie: „V zdravom tele, zdravý duch!“ V sobotu sme si zašportovali (ping pong, volejbal, basketbal, cyklistika), púštali šarkanov a opekali. Aspoň takto sme si nahradili akciu Sereď v pohybe, ktorá bola z dôvodu nepriaznivého počasia zrušená. Deti dostali za odmenu medaile, ktorým sa veľmi tešili. Vietor nám prial a šarkaníci lietali naozaj vysoko.
               Dňa l.l0.2023 sme sa vybrali na termálne kúpalisko Termal Park Nitrava, ktorý sa nachádza v peknom prostredí v malebnej obci Poľný Kesov. Odchod autobusu sme mali o deviatej od Oskara, príchod na kúpalisko bol pred desiatou hodinou. Trojhodinový vstup sme si všetci užili v teplej vodičke. Niektorí potrebovali oddych na lehátkach po 22 hodinovom maratóne v komisii na voľbách predchádzajúci deň. Kúpanie nám skončilo o trinástej hodine a o pol druhej bol zabezpečený spoločný obed v jedálni hotela Termal. Po dobrom nedeľnom obede sme sa vydali na spiatočnú cestu. Kúpania sa zúčastnilo 24 členov oranizácie a l7 priateľov. Prežili sme spoločne peknú neďeľu. Za organizáciu akcie ďakujeme rodine Kušnírovej.
Projekt realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď
 
foto: autor
Športový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s RozkvetomŠportový prelom mesiacov s Rozkvetom