Športový štvrtok v Hale Relax na Mlynárskej ulici

Športový štvrtok v Hale Relax na Mlynárskej ulici

Mestský úrad     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď    
Sereď pokračuje v sérii športových štvrtok. Venuje sa v nich mladým a dáva priestor pre ich stretávanie sa pod záštitou mesta a zmysluplné trávenie ich voľného času. Štvrtky zastrešuje koordinátor pre prácu s mládežou mesta, Marek Čulaga.
 
Je to čas, kedy nikto len tak nevysedáva. „Mladí sa tradične môžu tešiť nielen na zaujímavé športy, ale v prípade potreby sa môžu porozprávať o svojich problémoch, či so mnou alebo s inými zamestnancami mesta. Vieme hneď na mieste začať hľadať riešenie na ich prípadné problémy a vieme byť v kontakte s tými, ktorí majú záujem,“ vysvetlil Marek Čulaga. Štvrtky venované športovaniu prinášajú teda aj možnosť prvej pomocnej ruky. Prečo? Sereď je okrem mnohých dobrých vecí známa aj drogovou činnosťou. Mesto sa preto aj takýmto spôsobom zaujíma o najzraniteľnejšie skupiny svojich obyvateľov a chce v tejto oblasti pôsobiť preventívne.
 
Najbližší Športový štvrtok sa uskutoční 21. septembra o 16.00 hod. v mestskej športovej hale Relax na Mlynárskej ulici. Okrem rôznych športových aktivít je pre vás tradične pripravený tím animátorov, drobné občerstvenie a dobrá hudba.
 
Tešia sa na vás organizátori z mesta!    
Športový štvrtok v Hale Relax na Mlynárskej ulici