Hádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtku

Hádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtku

Šport     Iveta Tóthová    
 
Každý týždeň sa deti a mládež z rôznych častí mesta stretávajú na Športových štvrtkoch, aby prežili popoludnie plné športu a zábavy. Táto iniciatíva sa na dva mesiace stala  príležitosťou pre všetkých, ktorí túžia po aktívnom živote, spoznávaní nových ľudí a športovom vyžití. Siedma séria Športových štvrtkov nás zaviedla do športovej haly Relax, kde bola v popredí hádzaná. Medzi už tradičnými aktivitami bola tentoraz aj novinka - squash. Tým najmenším sa opäť venovali animátorky, ktoré si s nimi precvičili šikovnosť, rovnováhu, silu aj výdrž. Na podujatie zavítal aj primátor Ondrej Kurbel a viceprimátorka Mária Fačkovcová, ktorí už pravidelne prídu športovcov pozdraviť.
 
Interiérové priestory priniesli novú skúsenosťou ako pre organizátorov tak aj pre pravidelných účastníkov. Koordinátor práce s mládežou Marek Čulaga pozval na podujatie hádzanárov z HK Slávia Sereď, ktorí predviedli ukážky tréningu, pripravili streleckú súťaž s brankárom a priblížili verejnosti túto dynamickú hru. Zároveň to bola príležitosť prihlásiť sa na tréningy a stať sa súčasťou úspešného tímu hádzanárskeho klubu. 
 
Ďalší Športový štvrtok sa bude konať 14. septembra na Mlynárskej ulici.
Hádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtkuHádzaná v popredí siedmeho Športového štvrtku