Piaty Športový štvrtok poteší volejbalistov! Príďte do kempingu, 24. augusta

Piaty Športový štvrtok poteší volejbalistov! Príďte do kempingu, 24. augusta

Šport     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď    
Piaty Športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 24. augusta od 16.00 hod. v kempingu. Tematicky bude tentokrát zameraný na volejbal. 
 
Program obohatia najlepší seredskí volejbalisti, ktorí sa niekoľkokrát týždenne stretávajú v kempingu a cibria si svoje natrénované zručnosti. „Radi zasvätíme do pravidiel volejbalu návštevníkov Športového štvrtka a budeme im venovať našu pozornosť. Predvedieme exhibíciu, predstavíme naše finty a skúsenosti s touto hrou a potešíme sa, ak pri tej príležitosti oslovíme seredskú mládež, ktorá môže rozšíriť naše športové rady. Tešíme sa na účastníkov!,“ pozýva na piaty Športový štvrtok Jakub Bernátek z OZ  Klub volejbalu Sereď.  
 
Mladí sa môžu tradične tešiť aj na ďalšie zaujímavé športy ako frisbee, futbal, basketbal či bedminton a rodiny s deťmi na animátorky, ktoré pripravia súťaže pre tých najmenších účastníkov. Augustové popoludnie naplní aj hudba a najmä príležitosť stretnúť sa a zoznámiť s ďalšími mladými ľuďmi z nášho mesta.
 
Športové štvrtky sú organizované koordinátorom práce s mládežou mesta Sereď a v spolupráci so ZŠ J. Fándlyho Sereď, ktorá poskytuje športové náčinie práve pre túto príležitosť. Vstup je voľný.  
 
Prečo vznikli Športové štvrtky?
Mesto Sereď sa chce venovať dlhodobému rozvoju práce s mládežou. Jedným z krokov podpory mladých je vytvorenie pravidelného podujatia, ktoré dostali názov Športové štvrtky. Každý štvrtok do konca septembra majú mladí v našom meste možnosť tráviť svoj voľný čas zmysluplne a pod záštitou mesta. Vo štvrtky od 16:00 hod. je príležitosť sa neformálne stretnúť, rekreačne si zašportovať a spoznať nových mladých ľudí. Podujatia sa konajú vždy na inom verejnom športovisku mesta Sereď. 
 
Piaty Športový štvrtok poteší volejbalistov! Príďte do kempingu, 24. augustaPiaty Športový štvrtok poteší volejbalistov! Príďte do kempingu, 24. augusta