Tretí Športový štvrtok preverí atlétov.

Tretí Športový štvrtok preverí atlétov.

Šport     Marek Čulaga, koordinátor práce s mládežou v meste Sereď    
Tretí Športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 10. augusta od 16.00 hod. na atletickej dráhe ZŠ Juraja Fándlyho. 
Mladí sa môžu tešiť na bežeckú súťaž v ktorej budú môcť vyhrať cenu od mesta Sereď. Čakajú ich taktiež zaujímavé športy ako frisbee, basketbal či bedminton. Program bude pripravený nielen pre mladých ale aj tých najmenších. Animátorky pripravia súťaže, v ktorých sa deti budú môcť zahrať a zasúťažiť si. Popoludnie opäť spestrí hudba a možnosť stretnúť sa s ďalšími mladými ľuďmi.
Športové štvrtky sú organizované v spolupráci so ZŠ Fándlyho, ktorá poskytla športové náčinie práve pre túto príležitosť. Vstup je voľný.  
 
Prečo vznikli Športové štvrtky?
Mesto Sereď sa chce venovať dlhodobému rozvoju práce s mládežou. Jedným z krokov podpory mladých je vytvorenie pravidelného podujatia, ktoré dostali názov Športové štvrtky. Každý štvrtok do konca septembra budú mať mladí v našom meste možnosť tráviť svoj voľný čas zmysluplne a pod záštitou mesta. Vo štvrtky od 16:00 hod. bude príležitosť sa neformálne stretnúť, rekreačne si zašportovať a spoznať nových mladých ľudí. Podujatia sa budú konať vždy na inom verejnom športovisku mesta Sereď.
Tretí Športový štvrtok preverí atlétov.