Milovnící piva si prišli na svoje

Milovnící piva si prišli na svoje

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Občianske združenie ROD SK zorganizoval tento rok už šiesty ročník obľúbeného podujatia PIVNÁ ŠPACÍRKA. Aj tentoraz sa organizátori rozhodli skombinovať obľúbenosť piva  s pohybom a návštevou trinástich miestnych podnikov: CAMPING SEREĎ (štart a cieľ),KOLKÁREŇ, DA VINČI, FORREST PUB, LIBRESSO BAR, MLYNÁRČAN, CAFÉ BAR KAFEČKO, HOSTINEC BAR TRIO, ŠPORTCLUB, OLDTIMER CAFÉ, BAR IVOV DVOR, MLYNÁRSKA ZÁHRADA KAMENÁČ, REŠTAURÁCIA MERKÚR ( v Šintave ). Zaregistrovalo sa sto účastníkov, ktorí po konzumácii lahodného zlatistého moku mali za úlohu ohodnotiť nielen kvalitu piva ale aj obsluhu a celkový dojem. Každý podnik bol pripravený privítať návštevníkov a ponúknuť im svoje najlepšie pivo a to v rôznych stupňoch alkoholu, farbách a chutí.
 
Zúčastnených čakal v cieli diplom a pre prvých troch ceny.  Na prvom mieste sa umiestnila Katarína Kloknerová, druhú priečku obsadil Marián Vadovič a tretiu Miroslav Farkaš. Podvečer sa ako súčasť akcie konal metalový koncert s kapelami ako ROTTENATOMY, ESCHATON, DARCHAIC, DEHYDRATED, DEPTHS ABOVE či SINNERS MOON.
Milovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svojeMilovnící piva si prišli na svoje