Tlačené Seredské novinky v novom šate sú na ceste do Vašej schránky

Tlačené Seredské novinky v novom šate sú na ceste do Vašej schránky

Mestský úrad     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď    
Dnes sa začala distribúcia letného dvojčísla Seredských noviniek.
 
Nájdete si v nich najdôležitejšie Správy z radnice, Rozhovor s profesionálnym trénerom seredských basketbalistov, Program letných podujatí v Seredi, polemiku o kosení a nekosení v meste a názory viacerých strán, problematiku bezpečnosti v okolí ZŠ J. A. Komenského či informácie o kapacitách mestských škôlok v súvislosti garantovanými miestami v nich.
 
Ďalej sa dozviete staronové zaujímavosti zo Seredského chotára, môžete si vylúštiť Tajničku špeciálne vytvorené pre Seredské novinky a s ňou sa zapojiť aj do losovania o voľné vstupy do Mestského múzea a hodnotné knihy. Nájdete tu aj tipy na letné výlety po Seredi a fotoreportáž z uplynulého Seredského hodového jarmoka.
 
Distribúcia tlačených Seredských noviniek práve začala a najneskôr v pondelok 10. júla by ste ich mali mať aj Vy vo svojej poštovej schránke. Budeme preto radi, ak nás budete informovať, či sa tak stalo. Novým distribútorom je Slovenská pošta. 
 
Veríme, že sa Vám vynovené Seredské novinky budú páčiť. Prajeme Vám príjemné čítanie!
 
Kontakt pre nahlasovanie doručených / nedoručených tlačených Seredských noviniek do Vašej poštovej schránky: zuzana.slahuckova@sered.sk.
 
foto: autor
Tlačené Seredské novinky v novom šate sú na ceste do Vašej schránky