Sereď bude aj tento rok v pohybe! Športovci, dajte o sebe vedieť a odprezentujte sa v septembri na celomestskom podujatí

Šport     Oddelenie školstva, športu a kultúry    
Mesto Sereď v spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami  plánuje organizovať športovo - relaxačnú akciu Sereď v pohybe, ktorá sa bude konať v sobotu 23. septembra 2023 na rôznych športoviskách s programom, ktorý sa ešte tvorí.
 
Kto má záujem prezentovať svoju činnosť, činnosť svojich športovcov, predstaviť napr. tréningový program, rôznorodé cvičenia, ktoré sa v našom meste tešia veľkej obľube, ako je napr. Zumba, Jumping, Joga, Cross fit, Fitness a mnoho iných, prihláste sa mailom na skolstvo.sport@sered.sk, alebo priamo na oddelení školstva, kultúry a športu MsÚ v Seredi v kancelárii č. 19 v termíne do 31. augusta 2023.
 
Ako každý rok, bude podujatie určené pre celé rodiny, pre úplných amatérov a začiatočníkov v športe, aj pre tých zdatnejších športovcov. Počas jedného dňa sa môžete zapojiť do našich aktivít a otestovať si, ktorý druh športu by bol pre vás vhodný a zároveň uvidíte, čo všetko sa dá dosiahnuť pravidelným tréningom. Zoznámite sa s členmi klubov, združení, organizácií, ktoré pôsobia v našom meste. Pripravíme zábavné  hry pre našich najmenších.  
 
Kompletný program s presným časom a miestom konania športových aktivít uverejníme pred akciou, ale dátum 23. septembra 2023 si už teraz rezervujte pre šport!
 
Tešíme sa už teraz na všetkých začínajúcich aj pokročilých športovcov!
 
foto: archív SN