Mestský amfiteáter aj tento rok bude počas prázdnin každý piatok premietať ZDARMA

Mestský amfiteáter aj tento rok bude počas prázdnin každý piatok premietať ZDARMA

TV a film     Iveta Tóthová    
 
Mestský amfiteáter v Seredi už niekoľko rokov počas prázdninových mesiacov premieta ZDARMA. Inak tomu nebude ani tento rok. Každý piatok v júli a auguste na Vás čakajú komédie, drámy, dobrodružné aj akčné filmy.
 
7. JÚLA o 21:30 hod. JEŽKO SONIC 2
 
Akčný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Sci-Fi
 
USA / Japonsko, 2022, 122 min, Český dabing
 
Pichľavý hrdina najúspešnejšieho zahraničného filmu roku 2020 v slovenských kinách je späť. Opäť sa postaví neodbytnému zlosynovi doktorovi Robotnikovi, ktorému sa podarilo vrátiť na Zem z vyhnanstva. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
 
14. JÚLA o 21:30 hod. INVALID
 
Komédia
 
Slovensko, 2023, 108 min, Slovenská verzia
 
Divoké 90. roky. Šuštiakové súpravy, pestrofarebné saká, veľké magnetofóny, videoprehrávače, gýčová dancefloor hudba, videopožičovne na každom kroku, nové spoločenské pomery, záplava rôznych podvodníčkov, začínajúci organizovaný zločin a s ním spojené násilie a korupcia. V tomto čase a prostredí anonymného slovenského malomesta sa odohráva príbeh Laca Hundera - údržbára v múzeu, ktorý je hrdý na svoju prácu, ale kvôli svojej cholerickej povahe sa ocitne v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
 
21. JÚLA o 21:30 hod. TOP GUN: MAVERICK
 
Akčný / Dráma
 
USA, 2022, 131 min, Český dabing
 
Viac než 30 rokov v službe. Pochvaly. Vyznamenania. Jediný, kto za posledných 40 rokov zostrelil tri nepriateľské lietadlá. Napriek tomu ho nikdy nepovýšili. Prečo? Pretože je to Maverick. Rebel, ktorý počúva len sám seba. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
 
28. JÚLA o 21:30 hod. JURSKÝ PARK: NADVLÁDA
 
Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi
 
USA, 2022, 147 min, Český dabing
 
Dinosauria a ľudská civilizácia sa konečne stretli. Zdá sa, že miesto na planéte Zem je vyhradené len pre jeden druh. Veľkolepé vyvrcholenie ságy, ktorá začala v Jurskom parku Stevena Spielberga. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
 
 
 
4. AUGUSTA o 21:00 hod. DUNGEON&DRAGONS: ČESŤ ZLODEJOV
 
Dobrodružný / Fantasy
 
USA, 2023, 134 min, Český dabing
 
Šarmantný zlodej a skupina nepravdepodobných dobrodruhov podniknú veľkolepú lúpež s cieľom získať stratenú relikviu, ale veci sa zvrtnú, keď narazia na nesprávnych ľudí. Dungeons & Dragons: Česť zlodejov prináša bohatý svet a hravého ducha legendárnej RPG hry na veľké plátno v zábavnom a akčnom dobrodružstve. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
 
11. AUGUSTA o 21:00 hod. MALÝ WINNETOU
 
Rodinný / Dobrodružný
 
Nemecko, 2022, 103 min, Slovenský dabing
 
Zatiaľ, čo sa 12-ročný Winnetou vidí už ako veľký bojovník, jeho otec verí, že sa má ešte veľa čo učiť. Keď nepríde stádo byvolov, čím sa ohrozí prežitie kmeňa, Winnetou využije príležitosť dokázať svojmu otcovi, že aj on vie byť malý náčelník. Spolu so svojou sestrou a novým kamarátom sa Winnetou vydáva na nebezpečné dobrodružstvo, aby zachránil svoj kmeň. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
 
18. AUGUSTA o 20:30 hod. MIMONI 2: ZLODUCH PRICHÁDZA
 
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
 
USA, 2022, 88 min, Slovenský dabing
 
V neutíchajúcej snahe nájsť toho najväčšieho zloducha všetkých čias a verne mu slúžiť, narazia Mimoni na malého nosatého čiernovlasého chlapca, ktorý vyrastá len so svojou nemeckou matkou. Volá sa Gru a bez toho aby to tušil, toto stretnutie mu zásadne zmení život. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
 
25. AUGUSTA o 20:30 hod. KOCÚR V ČIŽMÁCH: POSLEDNÉ ŽELANIE
 
Animovaný / Akčný / Dobrodružný / Komédia / Rodinný / Fantasy
 
USA, 2022, 101 min, Slovenský dabing
 
Kocúr v čižmách zisťuje, že jeho vášeň pre dobrodružstvo si vybrala svoju daň: prišiel už o osem zo svojich deviatich životov. Vydáva sa teda na výpravu, aby získal späť svojich deväť životov a našiel bájne Posledné želanie. ( viac na https://www.amfiteater.sered )
 
Mestský amfiteáter aj tento rok bude počas prázdnin každý piatok premietať ZDARMA