Sofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v tenise

Sofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v tenise

Šport     Temisový klub Sereď    
 
V dňoch 5.-9.6.2023 sa v Piešťanoch  konali letné Majstrovstvá Slovenska v kategórií "staršie žiačky". Veľký úspech zaznamenala Sofia Sedláková z Tenisového klubu Sereď, ktorá dosiahla na medailovú priečku 3.miesto vo dvojhre.
 
Sofia  sa vďaka svojmu postaveniu v rebríčku dostala do priamej nominácie. Ako nasadená jedenásta hráčka  mala prvé kolo bye. Počas celých majstrovstiev podávala výborné výkony. V druhom kole si poradila s hráčkou Slávie  STU Bratislava Leou Gombarikovou  2:6 / 7:6 / 7:5.  O postup do štvrťfinále  bojovala s nasadenou ôsmou hráčkou Sofiou Rachel Kočišovou z TK Slovan Bratislava, ktorú nakoniec zdolala v troch setoch 6:3 / 2:6 / 6:4. Nasledujúci zápas súperka Sofie skrečovala a tak ju vo štvrtok čakalo semifinále. Vo vyrovnanom zápase o postup do finále prehrala s konečnou víťazkou majstovstiev Flórou Rablanskou z Tenis Team Nové Zámky a to po vyrovnamo boji výsledkom 6:7 / 3:6.
 
Tenisový klub Sereď má zo Sofiiných výsledkov obrovskú radosť a srdečne jej gratuluje.
 
Projekt bol realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.
Sofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v teniseSofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v teniseSofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v teniseSofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v teniseSofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v teniseSofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v teniseSofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v teniseSofia Sedláková obsadila 3.miesto na letných Majstrovstvách Slovenska v tenise