Ozdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤP

Ozdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤP

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
KÉHIDA - malé kúpeľné mestečko v Maďarsku sa stalo miestom oddychu a relaxu pre členov klubu ZŤP - Sereď. Prišli si sem užiť  liečivú vodu a širokú škálu terapeutických procedúr. Počas týždňového pobytu  mali možnosť využiť niekoľko druhov bazénov, sauny, masáže, zábaly a rehabilitačné cvičenia. Tieto aktivity pomáhali uvoľňovať svaly, zlepšovať pohyblivosť a posilňovať celkovú kondíciu. Členovia klubu si tiež vychutnali pestrú ponuku jedál a nápojov. Ozdravný pobyt v Kéhide predstavoval pre  členov klubu ZŤP skutočnú oázu relaxu, kde získali novú energiu a posilnili svoje fyzické a duševné zdravie.
 
Po návrate domov vedúca klubu Ružena Ladicsová naplánovala ďalší výlet, v rámci ktorého navštívili mesto SKALICA. Konal sa tu festival trdelníka, spojený s bohatým kultúrnym programom, ochutnávkou koláčov a vína. Pred odchodom Seredčania navštívili miestne pamiatky, kostoly, hradnú kalváriu či  kláštor milosrdných bratov. Prežili krásny deň, na ktorý budú dlho spomínať.
 

 
Ozdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤPOzdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤP