Hlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfík

Hlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfík

Životné prostredie a príroda     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď    
Do výzvy mesta Sereď, ktorej cieľom je očista sídlisk a prírody mesta od odpadkov, sa opätovne zapojila aj najväčšia spoločnosť sídliaca v seredskom priemyselnom parku, spoločnosť Amazon.
 
Do terénu vyslala tri desiatky svojich zamestnancov, ktorí v koordinácii s mestom vyčistili kemping a časť okolia Váhu a tiež sa venovali ošetreniu mestského mobiliáru.
 
Spolu vynovili 38 kusov lavičiek v parku na D. Štúra a v malom parku na Námestí Slobody, odburinili rozsiahlu plochu amfiteátra a jeho lavičkám dodali nádych novoty. Spoločná dobrovoľnícka činnosť bola pritom finálnou aktivitou internej kampane mesiaca udržateľnosti. „To, že sme sa mohli podieľať na zveľadení nášho okolia, je dôležitou súčasťou firemnej identity. Aj takto chceme prispieť k zlepšeniu životného prostredia a života komunity v našom najbližšom okolí. V neposlednom rade je to jeden zo spôsobov ako utužiť vzťahy medzi kolegami a lepšie sa spoznať navzájom,“ vysvetlila Júlia Žulová, koordinátorka dobrovoľníkov Amazon počas Smeťobrania. Doplnila, že zamestnanci sa z dňa na čerstvom vzduchu a naplnený prospešnými aktivitami, cítili veľmi príjemne.
 
Do očisty mesta sa môže zapojiť ktokoľvek a kedykoľvek. Mesto dobrovoľníkom zabezpečí vrecia, rukavice a odvoz naplnených vriec z miest, ktoré budú nahlásené. Kontakt: smetobranie@sered.sk
 
Mesto Sereď ďakuje všetkým dobrovoľníkom za spoluprácu, pochopenie a nadšenie! 
 
Foto: Amazon Fulfillment Slovakia
 
Hlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfíkHlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfíkHlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfíkHlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfíkHlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfíkHlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfíkHlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfíkHlásenie zo Smeťobrania 3: zamestnanci Amazonu vyčistili kemping a skrášlili verejný priestor aj amfík