Súťaž o najchutnejšiu nátierku

Súťaž o najchutnejšiu nátierku

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
V Dennom centre pre seniorov v Seredi sa v nedeľu 19. marca konala súťaž o najchutnejšiu nátierku do ktorej sa  prihlásilo 23 gazdiniek. Medzi širokou škálou chutných nátierok boli oškvarková, vajíčková, bryndzová, mrkvová či syrová, z ktorých mala každá svoju vlastnú jedinečnú chuť. 
 
O tej najchutnejšej nátierke rozhodovala trojčlenná porota. Pri hodnotení brala do úvahy viaceré faktory, napríklad rovnováhu chuti, kvalitu ingrediencií, konzistenciu, farbu, vzhľad a bokom nezostala ani prezentácia.  Porota po ochutnávke udeľovala jednotlivým nátierkam body, ktoré po súčte určili víťazov. Na prvom mieste sa umiestnila Darina Mosná a na druhom Etela Lašáková. Tretie miesto bolo napokon udelené až trom súťažiacim s rovnakým počtom bodov a to Darine Domčekovej, Eve Szabovej a Marte Holičkovej. Popoludnie všetkým spríjemnil Miroslav Račák, ktorý sa postaral o hudobnú produkciu a tak o zábavu nebola núdza.
 
 
 
 
 
 
 
Súťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánkuSúťaž o najchutnejšiu pomazánku