Prihláste už teraz svoje dieťa na letný futbalový kemp

Prihláste už teraz svoje dieťa na letný futbalový kemp

Šport     Iveta Tóthová    
 
Prázdniny sú síce ešte ďaleko, no mnohí rodičia si už teraz plánujú dovolenky.  Mimo času stráveného s rodičmi alebo starými rodičmi je potrebné deťom zostatok voľných dní určitým spôsobom vyplniť. Najlepšie na to sú letné tábory.
 
Ako minulý rok, aj počas tohto leta ponúka ŠKF Sereď všetkým mladým športovcom možnosť zapojiť sa do letného futbalového kempu, ktorý sa bude konať v areáli ŠKF Sereď v dvoch termínoch – turnusoch:
prvý termín v dňoch 3. – 7. júla 2023
druhý termín v dňoch 10. – 14. júla 2023
 
Detský futbalový tábor je organizovaný pre deti, ktoré sa radi hýbu a zaujímajú sa o futbal. Tieto tábory ponúkajú detom možnosť zlepšiť svoje futbalové zručnosti, naučiť sa nové taktiky v hre a zároveň stráviť čas so svojimi rovesníkmi, ktorí majú rovnaký záujem o futbal. V rámci  tábora sa deti zúčastňujú tréningov, zápasov a rôznych aktivít zameraných na zlepšenie ich fyzickej kondície a technických zručností. Okrem toho ŠKF organizuje pre deti aj zábavné aktivity, aby sa mohli aj zabaviť, spoznať nových ľudí a zároveň si užívali zábavné leto s rovesníkmi.
 
Tento rok pôjde o 4. ročník futbalového kempu
Športový riaditeľ Miroslav Greguška vysvetľuje podrobnosti:  Deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť od 8:00 – 16:30 a prísun poriadnej dávky športu.  Letný futbalový kemp je denným táborom, čo znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:
 
• dva plnohodnotné futbalové tréningy – denne,
• množstvo súťaží,
• dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi,
• výživná strava (desiata, obed, olovrant),
• mimofutbalové zábavné aktivity,
• výstroj na kemp (dres a trenírky),
• celodenný pitný režim,
• dohľad zdravotníka
 
Ako prihlásiť svoje dieťa?
Nezáväzná registrácia bude prebiehať do 31. mája 2023. ŠKF Sereď informuje, že po tomto termíne sa určí, či sa budú konať oba turnusy, neodkladajte to na poslednú chvíľu, počet detí na daný turnus je obmedzený. Dieťa môžete prihlásiť  emailom na skfseredakademia@gmail.com, kde vám bude zaslaný formulár na vyplnenie. Po jeho odoslaní a zaplatení zálohy 50 eur (záloha je vratná po 10.6.2023 len v prípade zrušenia kempu zo strany organizátora) bude všetkým účastníkom včas zaslaný kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi. Všetky ďalšie potrebné informácie o Letnom futbalovom kempe 2023 nájdete na stránke https://www.skfseredfutbal.sk/ a https://www.facebook.com/seredskysk.  V prípade ďalších informácii stačí zavolať na telefónne číslo 0908 904 585 športovému riaditeľovi mládeže Miroslavovi Greguškovi.
 
Koľko stojí futbalový kemp a pre koho je určený?
Určený je pre všetkých športových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny a zažiť kopec zábavy. Stačí, ak je dieťa vo veku od 6 do 15 rokov a má záujem o športové aktivity. V záujme zabezpečenia kompletnej starostlivosti je cena kempu určená na 160 eur. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 130 eur. (zdroj ŠKF Sereď)  Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. ŠKF Sereď už teraz chystá pre deti prekvapenia a tešia sa na každého jedného účastníka.
Prihláste už teraz svoje dieťa na letný futbalový kemp