Lyžiarsky zájazd Salamandra

Lyžiarsky zájazd Salamandra

Vzhľadom na technické a šetriace opatrenia sa tejto rok naše akcie uskutočňujú v úspornejšom režime, preto bol náš lyžiarsky zájazd jednodňový a zvolili sme aj blízku destináciu Salamandra.
 
         Tentokrát to výbor na čele s predsedom Petrom Martišom zorganizoval na 11.2.2023. Ráno sme sa všetci včas zišli pri „Oskarovi“. Dobrovoľníci  spolu s predsedom ešte pred odchodom naložili potrebný technické vybavenie a bohaté občerstvenie. Cestou sme „pozbierali“ našich členov bývajúcich mimo Serede a okolo 9:00 sme boli na Salamandre. Lyžiarskeho výletu sa zúčastnilo 29 osôb, z toho bolo 21 našich členov. Potešujúca bola účasť detí z Čepeňa, ale aj zo Seredi a dokonca aj z Galanty. Aj tu sme ukázali, že nie sme uzavretá organizácia, ale radi vezmeme športovať aj nečlenov, predovšetkým deti. Okrem lyžovania sa niektorí boli osviežiť v saune a v bazéne alebo sa iba poprechádzali po krásnej prírode a čerstvom vzduchu. Na poludnie bol pripravený dobrý guláš, ktorí ako vždy navaril Janko Kuruc. Veľmi dobre mu pri tom asistoval Janko Pinke a Hela Jelšicová s Fanynkou Šipošovou. Niektorí členovia priniesli koláče a zákusky. Po dobrej lyžovačke si všetci pochutnali.
 
         Tento výlet  môžeme zaradiť medzi vydarené a dobré akcie. Škoda, že sa nezúčastnilo viacej členov našej organizácie, pretože aj počasie nám prialo a nálada bola veľmi dobrá. Poďakovanie za dobrú akciu patrí Petrovi Martišovi a všetkým, čo sa podieľali na organizácii tohto výletu.
 
Športová akcia bola realizovaná aj s finančnou podporou mesta Sereď.
 
foto: TJ Rozkvet
Lyžiarsky zájazd SalamandraLyžiarsky zájazd SalamandraLyžiarsky zájazd SalamandraLyžiarsky zájazd Salamandra