Prihláste sa so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTO

Prihláste sa so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTO

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
 
Program  NAŠE MESTO je  najväčšie firemné dobrovoľníctvo na Slovensku.  Spadá pod nadáciu Pontis a  spája  firmy, samosprávy  i občiansky sektor s cieľom vyčistiť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijeme.
 
V jeden deň  tisícky rôznych pracovníkov, manažérov či členov občianskych združení vyráža do Domovov dôchodcov, domovov sociálnych služieb, materských a základných škôl ale aj na verejné priestranstvá, aby pomohli skrášliť  mestá či zveľadiť prírodu. Už 17. ročník podujatia NAŠE MESTO sa bude konať 9. júna 2023.
 
Registrácia firiem, ktoré chcú podporiť svojou účasťou podujatie Naše Mesto 2023 prebieha  od 6.2. do 16.3. 2023. Na zapojenie sa do podujatia Naše Mesto je nutné vyplniť elektronickú prihlášku na tomto odkaze.  Minimálny počet dobrovoľníkov za firmu je 5 osôb.
 
 
Následne si od 4.5 do 23.5. 2023 dobrovoľníci budú môcť vybrať a prihlásiť sa na dobrovoľnícke aktivity, ktoré budú zverejnené na stránke NAŠE MESTO v sekcii AKTIVITY.  Pridať ruku k dielu môžu aj občianske združenia alebo jednotlivci.
 
Minulý rok dobrovoľníci prostredníctvom nadácie Pontis pomohli zrenovovať opotrebovaný plot okolo Materskej školy Komenského v Seredi. Článok sme uverejnili tu. V minulosti dobrovoľníci pomáhali v Seredi natierať lavičky, zbierať odpadky v meste aj okolí, sadiť stromčeky a pod. Aktivity na tento rok ešte nie sú známe.
Prihláste so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTOPrihláste so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTOPrihláste so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTOPrihláste so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTOPrihláste so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTOPrihláste so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTOPrihláste so svojimi kolegami do najväčšieho firemného dobrovoľníctva NAŠE MESTO