Mesto rozšírilo workout zónu, pribudli v nej fitnes prvky pre deti

Mesto rozšírilo workout zónu, pribudli v nej fitnes prvky pre deti

Rozvoj a výstavba     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie mesta Sereď    
Ešte vlani mesto zabezpečilo rozšírenie známeho priestoru na cvičenie pri zadnej bráne Zámockého parku. Pribudli tu nové mini fitnes prvky a s nimi aj nové možnosti pre trávenie času na čerstvom vzduchu pre mladých športovcov.
 
Nové prvky sú atraktívne pre väčšie deti a ergonomicky tvarované pre ich lepšiu bezpečnosť. „Pôvodné workoutové ihrisko pre milovníkov cvičenia s váhou vlastného tela vzniklo ešte v roku 2015. Keďže sa tešilo veľkej obľube, mesto v spolupráci so sponzormi tento priestor postupne vylepšovalo a rozširovalo. Aktuálne je dokončené jeho ďalšie rozšírenie a to konkrétne o tri nové prvky pre deti a mládež,“ uviedol Marián Šišo, vedúci oddelenia rozvoja mesta Sereď.
 
Dodal, že priestor mohlo mesto zveľadiť aj vďaka súhlasu Slovenského vodohospodárskeho podniku, ktoré toto dielo na svojich pozemkoch dovolilo vybudovať.
Nech teda workoutový priestor mesta slúži verejnosti a nech slúži športovcom zo Serede a nášho okolia, ktorí v tomto pohybovom umení dosahujú zvučné úspechy. 
 
foto: MsÚ Sereď
Mesto rozšírilo workout zónu, pribudli v nej fitnes prvky pre detiMesto rozšírilo workout zónu, pribudli v nej fitnes prvky pre detiMesto rozšírilo workout zónu, pribudli v nej fitnes prvky pre detiMesto rozšírilo workout zónu, pribudli v nej fitnes prvky pre deti