Hliadka mestskej polície zadržala dobre známeho vodiča

Hliadka mestskej polície zadržala dobre známeho vodiča

Mestská polícia     Iveta Tóthová    
 
Hliadka MsP dnes zastavila na Šulekovskej ul. podozrivé vozidlo Citroen s dobre známym vodičom. Podľa polície išlo o 49 ročného občana z Piešťan, ktorý na vozidle sústavne jazdí aj napriek tomu, že mu bol v januári uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlo.
 
Zároveň vozidlo nespĺňalo technické podmienky na prevádzku, nakoľko nemalo STK, EK, zákonné poistenie a predné čelné sklo bolo rozbité. Tentoraz bol vodič na mieste obmedzený na osobnej slobode a bol predvedený na OOPZ pre podozrenie zo spáchania prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Taktiež na mieste hliadka OOPZ z vozidla odňala EČV vozidla. 
 
Išlo o toho istého vodiča, ktorého policajti zastavili minulý rok v septembri a obvinili ho z viacerých priestupkov.  Na osobnom vozidle mal evidenčné čísla napísané fixkou na podklade z kartónu, nemal u seba žiadne doklady a vozidlo nemalo platnú STK a EK. Za svoju kreativitu si v tom čase vyslúžil reklamu takmer vo všetkých médiách na Slovensku. Zrejme ide o nenapraviteľného vodiča,  ktorý sa zo svojich chýb nevie poučiť.  Dopustil sa totiž aj ďalšieho trestného činu a to krádeže. Ako uviedla nitrianska polícia v noci z 18. na 19. januára 2023 spolu s ďalšou osobou mali spáchať krádež v obci Báb. Nezisteným spôsobom vypáčili visiaci zámok z kovovej skrine a odcudzili 8 kusov plynových fliaš. Majiteľovi spôsobili škodu viac ako 800 eur. 
 
foto: Msp Sereď
 
 
Hliadka mestskej polície zadržala dobre známeho vodičaHliadka mestskej polície zadržala dobre známeho vodičaHliadka mestskej polície zadržala dobre známeho vodičaHliadka mestskej polície zadržala dobre známeho vodiča