Seniorov potešili balíčky darované z lásky

Seniorov potešili balíčky darované z lásky

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Piaty ročník krásnej aktivity, ktorú mnohí poznajú pod názvom KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO ŠKATULE OD TOPÁNOK opäť chytil za srdce mnohých Seredčanov.  Do aktivity sa zapojili školy, organizácie, firmy aj jednotlivci. Koordinátorka Simona Baniarová vyzbierané balíčky odovzdala tam, kde boli určené a to seniorom do Domova dôchodcov a domov soc.služieb Sereď,  Domova pre seniorov Astoria Care Sereď a do sociálneho zariadenia Nezábudka v Pate.
 
Balíčky obsahovali maličkosti, ktoré klientom spomínaných zariadení priniesli na Vianoce radosť. Nechýbali čaje, sladkosti, hrnčeky, ponožky, krížovky, kozmetika a podobné drobnosti. DD a DSS na Dolnočepenskej ulici touto cestou ďakuje všetkým ľuďom, ktorí sa zapojili do projektu a splnili priania klientov v podobe krásnych darčekov. Veľkú vďaku dobrým ľuďom vyjadruje aj Astoria Senior House v Hornom Čepeni, že ani tento rok nezabudli na klientov a postarali sa o to, aby im vyčarili úsmev na tvárach.
 
 
Seniorov potešili krabičky darované z láskySeniorov potešili krabičky darované z láskySeniorov potešili krabičky darované z lásky