Tradičná Štefanská cyklojazda

Tradičná Štefanská cyklojazda

Šport     OZ Mám rád cyklistiku    
Cyklisti zo Serede, Galanty, Šale ale aj okolitých dedín či miest sa dnes stretli pri vodnom diele Kráľová na tradičnej Štefanskej cyklojazde. Počas obdobia vianočných sviatkov je to výborný spôsob ako sa rozhýbať pohybom na čerstvom vzduchu a zároveň sa stretnúť so svojimi priateľmi a známymi.
 
Na Kaskádach, ako sa táto oblasť pri vodnom diele nazýva, sa stretlo viac než 150 nadšencov bicyklovania, či už rekreačného alebo aj športového. Počet cyklistov, ktorí si takouto formou spríjemňujú vianočné sviatky každoročne rastie, čo je dobré nie len pre ich zdravie, ale aj pre rozvoj tejto ekologickej formy dopravy. Vianočnú atmosféru stretnutia umocnil teplý čaj, medovníčky a nechýbali ani vianočné darčeky.
Ďakujeme všetkým účastníkom za účasť a za skvelú atmosféru, ktorú tu vytvorili a tešíme sa na ďaľšie spoločné stretnutia.
Tradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazdaTradičná Štefanská cyklojazda