Nazdravie, Šťastné a veselé! Štefanský punč na námestí spojil Seredčanov

Nazdravie, Šťastné a veselé! Štefanský punč na námestí spojil Seredčanov

Udalosti a ľudia     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta    
Spestrením vianočných dní v Seredi bolo tento rok pozvanie na punč. Volení zástupcovia mesta sa na námestí mohli stretnúť s jeho obyvateľmi a štyri hodiny stráviť v debate pri rozsvietených vianočných stromčekoch, pri hudbe a najmä v priateľských rozhovoroch. Podával sa punč pre deti aj špeciálny pre dospelých a pagáče.
 
„Ďakujem Seredčanom, že prijali pozvanie a prišli za nami. Okrem iného sme sa dozvedeli, že by v skutočnosti uvítali ešte viac takýchto menších podujatí v rámci mesta. Divadlo na námestí, umenie, stánky s lokálnymi predajcami, dobrá káva, či ochutnávka domácich produktov, to všetko sú dobré nápady, ktoré nie sú náročné na realizáciu,“ uviedol primátor Ondrej Kurbel.
 
Náklady na podujatie Štefanský punč hradili primátor mesta a jeho zástupkyňa.
 
foto: msd, mh, zs
Nazdravie a Šťastné a veselé! Štefanský punč na námestí spojil SeredčanovPoslanci mesta zľava S. Kramárová, E. Štefanek, M. Hilkovičová, M. Sabová Dudášová, M. Fačkovcová, M. Godáň, Ľ. Švorc, M. Tóth a primátor O. Kurbel  (vzadu), a neskôr prišla E. Červeňová, debatovali s obyvateľmi mesta na podujatí Štefanský punč 2022.Nazdravie a Šťastné a veselé! Štefanský punč na námestí spojil SeredčanovNazdravie a Šťastné a veselé! Štefanský punč na námestí spojil SeredčanovNazdravie a Šťastné a veselé! Štefanský punč na námestí spojil Seredčanov