Raňajky pre cyklistov v Seredi

Raňajky pre cyklistov v Seredi

Udalosti a ľudia     OZ MRC    
Už je to tradíciou, že sa aj v Seredi každoročne v rámci národnej kampane Do práce na bicykli koná podujatie s názvom "Raňajky pre cyklistov". Nebolo tomu inak ani v tomto roku a v stredu 28. júna v ranných hodinách čakali na okoloidúcich cyklistov raňajky aj občerstvenie.
 
Využívanie bicykla ako dopravného prostriedku so sebou prináša množstvo pozitív. Môžeme spomenúť napríklad pozitívny vplyv na zdravie človeka ale aj na dopravnú situáciu v meste a celkovo životné prostredie. Ľudia, ktorí nechali auto doma, tak znížili množstvo hluku, prachu, stresu i smogu v našich uliciach a prispeli tak k zdravšiemu a čistejšiemu prostrediu v našom meste. Navyše, každý jeden cyklista prichádzal aj odchádzal s úsmevom. Kto nevyskúša, neuverí, že to naozaj funguje.
 
Cyklistov čaklo na raňajky čerstvé pečivo, ovocie, sladkosti ale aj čerstvá káva, voda či ovocné džúsy.K dispozícii boli aj rôzne cyklistické publikácie či mapy a riešili sa aj rôzne témy, nie len z oblasti cyklistiky a cyklistickej dopravy.
Chceme ešte raz poďakovať všetkým cyklistom za účasť. Zároveň patrí naša vďaka mestu Sereď za podporu tohoto podujatia ako aj partnerovi I.D.C holding.
 
Už teraz sa tešíme na ďalší ročník!
Raňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v SerediRaňajky pre cyklistov v Seredi